featured

Ziraat Türkiye kupası’nda heyecan başlıyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Futbolda Ziraat Türkiye Kupası 1. cins müsabakaları yarın oynanacak maçlarla başlayacak.
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya nazaran, Ziraat Türkiye Kupası 1. cins maç programı şu halde:
Yarın
14.00 Edirnespor-Çorlu 1947 Spor (Edirne 25 Kasım)
14.00 Muş 1984 Muşspor-ONVO Ağrı 1970 Spor (Muş Şehir)
15.00 Çatalcaspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Çatalca İzzettin)
17.30 Bornova 1877-Akhisarspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)
17.30 Balıkesirspor-Burhaniye Belediyespor (Balıkesir Atatürk)
27 Eylül Çarşamba:
14.00 Siirt Vilayet Özel İdaresispor-Şırnak İdmanyurdu (Kurtalan İlçe)
14.00 Mardin 1969-TPAO Batman Petrolspor (21 Kasım Şehir)
14.00 Sebat Gençlikspor-1954 Kelkit Belediyespor (Ortahisar Yavuz Selim)
14.00 Pazarspor-Gümüşhane Sportif Faaliyetler (Pazar İlçe)
14.00 Bayburt Özel İdarespor-Amber Çay Eynesil Belediyespor (Bayburt Genç Osman)
14.00 Merkür Jet Erbaaspor-Fatsa Belediyespor (Erbaa İlçe)
14.00 Sivas Dört Eylül-Amasyaspor FK (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)
14.00 Çarşambaspor-Tokat Belediye Plevnespor (Çarşamba Şehir)
14.00 12 Bingölspor-23 Elazığ FK (Bingöl Şehir)
14.30 Mehmet Akif Ersoy Üniversitesispor-Tarsus Antrenman Yurdu (Burdur Gazi Atatürk)
14.30 Kumluca Belediyespor-Silifke Belediyespor (Kumluca İlçe)
14.30 Hacettepe 1945-Kırıkkalegücü Futbol SK (Osmanlı)
14.30 1922 Konyaspor-Talasgücü Belediyespor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)
14.30 Anadolu Üniversitesispor-Sincan Belediyespor (Osman Gazi Üniversitesi Futbol Sahası)
15.00 Turgutluspor-Aliağa Futbol (Turgutlu 7 Eylül)
15.00 Bursa Yıldırımspor-İnegöl Kafkas Gençlikspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)
15.00 Bigaspor-Bilecik 1969 Spor (Biga İlyas Bayram)
15.00 Gölcükspor-Bartınspor (İhsaniye İlçe)
15.00 Sapanca Gençlikspor-Darıca Gençlerbirliği (Sapanca Atatürk)
15.00 Sultanbeyli Belediyespor-Küçükçekmece Sinopspor (Sultanbeyli Gölet)
15.00 Silivrispor-Ergene Velimeşespor (Silivri Müjdat Gürsu)
15.00 Bulvarspor-Karabük İdmanyurdu (Bulvar Mimar Kubilay Köse)
17.30 Karşıyaka-Bergama Sportif Faaliyetler (Alsancak Mustafa Denizli)
28 Eylül Perşembe:
13.00 Malatya Arguvan SK-3Gen Holding Elazığspor (Arguvan İlçe)
15.30 Bitexen Adana 1954 FK-Osmaniyespor FK (Tarsus İlçe)
Öte yandan ön eleme tipinde Dersimspor’u deplasmanda yenen ve 1. cinste Doğu Bayazıt Futbol SK’nin rakibi olan Kars 36 Spor, Profesyonel Futbol Disiplin Heyeti tarafından oyuncu uygunluğuna alışılmamış hareket nedeniyle hükmen mağlup ilan edildi. Alınan kararın akabinde Doğu Bayazıt’ın rakibi Dersimspor oldu. 27 Eylül Çarşamba saat 14.00’de oynanması gereken Dersimspor-Doğu Bayazıt Futbol SK karşılaşması, Kars 36 Spor’un alınan karara itiraz etmesi sebebiyle ertelendi. Tahkim Konseyi’nin vereceği kararın akabinde bu müsabakayla ilgili durum netlik kazanacak.

Ziraat Türkiye kupası’nda heyecan başlıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

betnano
betnano
betnano
betnano
betnano giriş
sekabet
sekabet giris
totobet giris
totobet
supertotobet
supertotobet giriş
gebze avukat
gebze avukat firmaları
casino oyunları
en güvenilir bahis siteleri
forex firmaları
radar fx
dyorex
betnano giriş
betnano giriş
betnano giriş
Giriş Yap

Fenerbahçemiz ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!